Standardní apartmán

180 cm

44,5 m2


Standardní apartmán

44,5 m2


 Komfortní apartmán nabízí klid a pohodu pro všechny věkové kategorie. Je vybaven prostornou manželskou postelí.

 Potřebujete pomoc s rezervací ? Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím online chatu nebo na reservace@ironcube.cz
   Check - In
  Check - Out
    

SLUŽBY


KARLOVY VARY
Lázeňské město s chutí historie

Město Karlovy Vary se nachází na západě České republiky a je asi nejproslulejším lázeňským městem u nás. Jeho historie sahá až do 14. století a již od těchto dob se tradovalo o účincích místních pramenů v širokém okolí. Tomuto faktu dostálo za učinění v roce 1401, kdy mu byl udělen statut otevřeného města bez opevnění. Karlovy Vary se dokonce jako jediné lázně v České republice objevily v první balneologické příručce z roku 1480.
V následku několika přírodních neštěstí většina zdejších památek pochází až z doby 18.-19. století. I tak se najdou ve městě opravdové architektonické skvosty. Malebnou procházkou kolem řeky Teplé mohou návštěvníci historii plnými doušky. Pět lázeňských kolonád, historické hotely i další skvosty zde čekají na své obdivovatele. Pro zdatnější turisty jsou v okolí dostupné vyhlídky a rozhledny, které jsou rozesety v lázeňských lesích.
Mezi nejznámější pamětihodnosti patří například budovy lázní - Císařské lázně, Alžbětiny lázně, které dodnes slouží ke svému původnímu účelu. Kostel Máří Magdalény, z dílny Kiliána Ignáce Dietzenhofera nebo kostel sv. Petra a Pavla - i tyto církevní památky lákají do Karlových Varů návštěvníky z dalekých krajů.

Nejen srdce Karlových Varů, ale i jeho blízké okolí stojí jistě za návštěvu. Nedaleko Karlových Varů se nachází například historické město Loket, Bečov nad Teplou, první radonové lázně světa - Jáchymov, a také Krušnohorská hornická krajina zapsaná na seznam kulturního dědictví UNESCO.
V budově Residence je přísně zakázáno kouřit, dále platí zákaz domácích mazlíčků a přítomnost sportovního náčiní (kola, lyže, běžky, brusle atp.)


Prosíme všechny hosty aby neparkovali před budovou, je zde rezidenční zóna a můžete být pokutováni. Residence IRON CUBE nenabízí parkování a tudíž za toto není nijak odpovědná.
 


Informace
Služby
 


KONTAKTY
Residence IRON CUBE
Foersterova 1241/22
Karlovy Vary
Česká republika 


© Residence IRONCUBE